Телепрограма на вчора, 27 липня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
6:55 Х/ф "Брати. Остання сповідь".
9:00 Х/ф "Автопортрет невідомого".
10:15 Х/ф "Дрібниці життя".
11:30 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
12:50 Х/ф "Фантоцці".
14:40 Х/ф "Трагічний Фантоцці".
16:30 Х/ф "Фантоцці йде на пенсію".
18:10 Х/ф "Фантоцці бере реванш".
19:40 Х/ф "Бінго-Бонго".
21:30 Х/ф "Савраска".
22:40 Х/ф "Карпатське золото".
0:20 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
0:50 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Поводир".
12:15 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
13:50 Х/ф "Свята Джуді".
15:40 Х/ф "Війна струмів".
17:25 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
19:05 Х/ф "Книга Генрі".
20:55 Х/ф "Укриття".
23:00 Х/ф "Все найкраще".
0:45 Х/ф "Скажене весілля".
2:15 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Розплата".
14:35 Х/ф "Баррі Сіл: Король контрабанди".
16:30 Х/ф "Битва за Землю".
18:25 Х/ф "Гра Моллі".
20:45 Х/ф "За кров до перемоги".
22:45 Х/ф "Проти шторму".
0:45 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Поводир".
12:15 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
13:50 Х/ф "Свята Джуді".
15:40 Х/ф "Війна струмів".
17:25 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
19:05 Х/ф "Книга Генрі".
20:55 Х/ф "Укриття".
23:00 Х/ф "Все найкраще".
0:45 Х/ф "Скажене весілля".
2:15 Нічне промо.
Cine+ Legend
6:55 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 1 с.
7:50 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 2 с.
8:45 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
10:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
11:20 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
13:05 Х/ф "Проблемна дитина".
14:30 Х/ф "Проблемна дитина 2".
16:05 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
18:10 Х/ф "Глибоке синє море".
19:55 Х/ф "Гамлет".
22:10 Х/ф "Солдат Джейн".
0:15 Х/ф "Той, якого замовили".
1:45 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
6:25 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
7:10 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
8:00 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
8:50 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
9:40 Т/с "Кримінолог", 11 с.
10:20 Т/с "Кримінолог", 12 с.
11:00 Т/с "Прокурори", 11 с.
11:45 Т/с "Прокурори", 12 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 11 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 12 с.
14:05 Т/с "Прокурори", 13 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 14 с.
15:30 Т/с "Майор та магія", 13 с.
16:15 Т/с "Майор та магія", 14 с.
17:05 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
17:50 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
18:40 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
19:25 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
20:20 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
23:50 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 3 с.
0:40 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 4 с.
1:30 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
2:15 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
3:10 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
3:55 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
4:45 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
Star Family
5:45 Т/с "Сестри по крові", 67 і 68 с.
7:20 Х/ф "Посміхнися, коли плачуть зірки".
8:55 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
12:20 Х/ф "Фото моєї дівчини".
13:55 Т/с "Сестри по крові", 67-70 с.
17:10 Х/ф "Маша і море".
18:45 Х/ф "Реквієм для свідка", 3 і 4 с.
20:30 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1 і 2 с.
22:10 Х/ф "Дивне Різдво".
23:45 Х/ф "День залежності".
1:05 Х/ф "Реквієм для свідка", 3 і 4 с.
2:50 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1 і 2 с.
4:30 Х/ф "Посміхнися, коли плачуть зірки".