Телепрограма на вчора, 28 липня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Д/ф "Українська символіка. Герб".
8:00 Х/ф "Казка про гроші".
9:50 Х/ф "Тигри" на льоду".
11:15 Х/ф "Чай з бергамотом".
12:40 Х/ф "Істальгія".
14:25 Х/ф "Циганка Аза".
16:05 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
17:40 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
19:15 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
20:50 Х/ф "Гніздо горлиці".
22:35 Х/ф "Заручниця".
0:10 Х/ф "Заручники страху".
1:35 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
11:50 Х/ф "Книга Генрі".
13:40 Х/ф "Пампушка".
15:35 Х/ф "Ромовий щоденник".
17:35 Х/ф "Світлячки в саду".
19:20 Х/ф "Таксі 4".
21:00 Х/ф "Король вечірок".
22:40 Х/ф "Хочу як ти".
0:35 Х/ф "Скажене весілля 2".
2:10 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:00 Х/ф "Гра Моллі".
14:20 Х/ф "Проти шторму".
16:20 Х/ф "Клуб молодих мільярдерів".
18:10 Х/ф "Гість".
19:55 Х/ф "Державні таємниці".
21:50 Х/ф "10 хвилин потому".
23:30 Х/ф "Битва за Землю".
1:20 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
11:50 Х/ф "Книга Генрі".
13:40 Х/ф "Пампушка".
15:35 Х/ф "Ромовий щоденник".
17:35 Х/ф "Світлячки в саду".
19:20 Х/ф "Таксі 4".
21:00 Х/ф "Король вечірок".
22:40 Х/ф "Хочу як ти".
0:35 Х/ф "Скажене весілля 2".
2:10 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Москаль-чарівник".
8:25 Х/ф "Два гусари", 1 с.
9:35 Х/ф "Два гусари", 2 с.
10:45 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
12:05 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
13:15 Х/ф "Білий лебідь".
15:15 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
17:20 Х/ф "Соломон Кейн".
19:05 Х/ф "Сірано".
21:00 Х/ф "Джуніор".
22:55 Х/ф "Чорне золото".
1:05 Нічне промо.
BOLT
5:30 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
6:25 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
7:15 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
8:05 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
8:55 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
9:45 Т/с "Кримінолог", 13 с.
10:25 Т/с "Кримінолог", 14 с.
11:10 Т/с "Прокурори", 13 с.
11:55 Т/с "Прокурори", 14 с.
12:40 Т/с "Майор та магія", 13 с.
13:20 Т/с "Майор та магія", 14 с.
14:10 Т/с "Прокурори", 15 с.
14:50 Т/с "Прокурори", 16 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 16 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 17 с.
17:10 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
17:55 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
18:40 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
19:35 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
20:25 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
23:50 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 5 с.
0:40 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 6 с.
1:30 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
2:20 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
3:05 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
3:55 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
4:40 Т/с "Код Костянтина", 17 с.
Star Family
6:05 Т/с "Сестри по крові", 69 і 70 с.
7:40 Х/ф "Фото моєї дівчини".
9:15 Х/ф "Реквієм для свідка", 3 і 4 с.
11:00 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1 і 2 с.
12:40 Х/ф "Маша і море".
14:15 Т/с "Сестри по крові", 69-72 с.
17:30 Х/ф "День залежності".
18:50 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1-4 с.
22:05 Х/ф "Лабіринти любові".
23:30 Х/ф "Дивне Різдво".
1:05 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1-4 с.
4:20 Х/ф "Фото моєї дівчини".