Телепрограма на завтра, 2 серпня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Поки є час".
8:20 Х/ф "Брама".
10:10 Х/ф "Блеф".
12:00 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
13:35 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
15:10 Х/ф "Поки не випав сніг".
16:35 Х/ф "Не було б щастя...".
17:45 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
19:10 Х/ф "Чорний козак".
20:50 Х/ф "Люби мене".
22:25 Х/ф "Стрімголов".
0:15 Х/ф "Дике кохання".
2:15 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 "КіноFun".
10:40 Х/ф "Інфоголік".
12:20 Х/ф "Зроблено в Китаї".
13:50 Х/ф "Таксі 3".
15:20 Х/ф "Шалений Будапешт".
17:05 Х/ф "Війна струмів".
18:50 Х/ф "Щасливий Лазар".
21:00 Х/ф "Ілюзіоніст".
22:50 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:20 Х/ф "Трубач".
1:40 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:00 Х/ф "Державні таємниці".
13:55 Х/ф "Клуб молодих мільярдерів".
15:45 Х/ф "Гість".
17:30 Х/ф "Області темряви".
19:20 Х/ф "Заплати привиду".
21:00 Х/ф "Марсіянин".
23:25 Х/ф "Хтивий дідусь".
1:05 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 "КіноFun".
10:40 Х/ф "Інфоголік".
12:20 Х/ф "Зроблено в Китаї".
13:50 Х/ф "Таксі 3".
15:20 Х/ф "Шалений Будапешт".
17:05 Х/ф "Війна струмів".
18:50 Х/ф "Щасливий Лазар".
21:00 Х/ф "Ілюзіоніст".
22:50 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:20 Х/ф "Трубач".
1:40 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
10:25 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
11:35 Х/ф "Захар Беркут".
13:15 Х/ф "Із джунглів у джунглі".
15:05 Х/ф "Чого хочуть жінки".
17:15 Х/ф "Сабріна".
19:25 Х/ф "Сірано".
21:20 Х/ф "Куди приводять мрії".
23:15 Х/ф "Втеча".
1:10 Нічне промо.
BOLT
5:50 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
6:35 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
7:25 Т/с "Володимирська, 15", 23 с.
8:10 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
9:00 Х/ф "Позаземний".
11:10 Т/с "Прокурори", 19 с.
11:55 Т/с "Прокурори", 20 с.
12:40 Т/с "Майор та магія", 20 с.
13:20 Т/с "Майор та магія", 21 с.
14:10 Т/с "Прокурори", 21 с.
14:50 Т/с "Прокурори", 22 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 22 с.
16:20 Т/с "Майор та магія", 23 с.
17:10 Т/с "Патруль Самооборона", 11 с.
17:55 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
18:45 Т/с "Північний вітер", 1 с.
19:30 Т/с "Північний вітер", 2 с.
20:15 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
23:15 Т/с "Право на захист", 1 с.
0:00 Т/с "Право на захист", 2 с.
0:50 Т/с "Чужі крила", 1 с.
1:35 Т/с "Чужі крила", 2 с.
2:20 Т/с "Чужі крила", 3 с.
3:10 Т/с "Код Костянтина", 21 с.
4:00 Т/с "Код Костянтина", 22 с.
4:45 Т/с "Код Костянтина", 23 с.
Star Family
7:50 Х/ф "Дивне Різдво".
9:25 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1-4 с.
12:30 Х/ф "Лабіринти любові".
13:55 Т/с "Сестри по крові", 75-78 с.
17:10 Х/ф "Переможець".
18:45 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 3 і 4 с.
20:15 Т/с "За законами воєнного часу 2", 1 і 2 с.
21:50 Х/ф "Добрий день Вам!".
23:35 Х/ф "Вчитель музики".
1:05 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 3 і 4 с.
2:35 Т/с "За законами воєнного часу 2", 1 і 2 с.
4:10 Х/ф "Дивне Різдво".