Телепрограма на 31 липня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
8:30 Х/ф "Хто кому хто".
10:10 Х/ф "Бінго-Бонго".
12:00 Х/ф "Мамай".
13:25 Х/ф "Брати. Остання сповідь".
15:30 Х/ф "Гніздо горлиці".
17:15 Х/ф "Звинувачується весілля".
18:35 Х/ф "Дрібниці життя".
19:50 Х/ф "Людина з Ріо".
21:50 Х/ф "Фанфан-тюльпан".
23:30 Х/ф "Автопортрет невідомого".
0:45 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 "КіноFun".
8:50 Х/ф "Скажене весілля".
10:25 Х/ф "Позивний Бандерас".
12:20 Х/ф "Зелена книга".
14:30 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
16:30 Х/ф "Таллі".
18:10 Х/ф "Зустріч однокласників".
19:45 Х/ф "Книжковий клуб".
21:30 Х/ф "Ціна пристрасті".
23:15 Х/ф "Шалене серце".
1:05 Х/ф "Таксі 4".
2:40 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:10 Х/ф "За кров до перемоги".
14:10 Х/ф "Спадок Борна".
16:25 Х/ф "У центрі уваги".
18:40 Х/ф "Державні таємниці".
20:35 Х/ф "Морський бій".
22:50 Х/ф "Хаос".
0:40 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 "КіноFun".
8:50 Х/ф "Скажене весілля".
10:25 Х/ф "Позивний Бандерас".
12:20 Х/ф "Зелена книга".
14:30 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
16:30 Х/ф "Таллі".
18:10 Х/ф "Зустріч однокласників".
19:45 Х/ф "Книжковий клуб".
21:30 Х/ф "Ціна пристрасті".
23:15 Х/ф "Шалене серце".
1:05 Х/ф "Таксі 4".
2:40 Нічне промо.
Cine+ Legend
6:55 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
8:30 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
10:00 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 1 с.
10:55 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 2 с.
11:50 Х/ф "Москаль-чарівник".
13:15 Х/ф "Зелена миля".
16:25 Х/ф "Слова".
18:10 Х/ф "Солдат Джейн".
20:20 Х/ф "Сабріна".
22:30 Х/ф "Сірано".
0:25 Х/ф "Залізний лицар 2".
2:15 Нічне промо.
BOLT
5:40 Т/с "Прокурори", 8 с.
6:25 Т/с "Прокурори", 9 с.
7:05 Т/с "Прокурори", 10 с.
7:55 Т/с "Прокурори", 11 с.
8:35 Т/с "Прокурори", 12 с.
9:20 Т/с "Прокурори", 13 с.
10:05 Т/с "Прокурори", 14 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
12:20 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
13:05 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
13:55 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
14:45 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
15:30 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
16:20 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
17:10 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
18:05 Т/с "Майор та магія", 9 с.
18:50 Т/с "Майор та магія", 10 с.
19:40 Т/с "Майор та магія", 11 с.
20:25 Т/с "Майор та магія", 12 с.
21:10 Т/с "Майор та магія", 13 с.
21:55 Т/с "Майор та магія", 14 с.
22:45 Х/ф "День залежності".
0:05 Т/с "Син батька народів", 1 с.
0:55 Т/с "Син батька народів", 2 с.
1:40 Т/с "Син батька народів", 3 с.
2:35 Т/с "Син батька народів", 4 с.
3:20 Т/с "Син батька народів", 5 с.
4:10 Т/с "Син батька народів", 6 с.
Star Family
6:35 Х/ф "Фото моєї дівчини".
8:10 Т/с "Сестри по крові", 67-71 с.
12:15 Т/с "Сестри по крові", 72-76 с.
16:20 Х/ф "Вчитель музики".
17:50 Х/ф "Переможець".
19:25 Х/ф "Лабіринти любові".
20:50 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1-4 с.
0:00 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1-4 с.
3:00 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.