Телепрограма на 25 липня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Жандарм із Сен-Тропе".
8:40 Х/ф "Жандарм одружується".
10:15 Х/ф "Жандарм на відпочинку".
12:00 Х/ф "Тримай біля серця".
13:50 Х/ф "Неприборканий".
15:55 Х/ф "Іній".
17:55 Х/ф "Чорний козак".
19:30 Х/ф "Всього один поворот".
20:50 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
22:20 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
23:55 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
1:30 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:40 "КіноFun".
9:20 Х/ф "Інфоголік".
11:00 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Таксі 3".
16:20 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:55 Х/ф "Герой мого часу".
19:20 Х/ф "Робін Гуд".
21:40 Х/ф "Містер Ніхто".
0:15 Х/ф "Додому".
1:50 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Клуб молодих мільярдерів".
14:30 Х/ф "Ультиматум Борна".
16:30 Х/ф "Реальна сталь".
18:40 Х/ф "Гість".
20:25 Х/ф "Марсіянин".
22:50 Х/ф "Державні таємниці".
0:40 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:40 "КіноFun".
9:20 Х/ф "Інфоголік".
11:00 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Таксі 3".
16:20 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:55 Х/ф "Герой мого часу".
19:20 Х/ф "Робін Гуд".
21:40 Х/ф "Містер Ніхто".
0:15 Х/ф "Додому".
1:50 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
10:50 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
12:05 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
13:15 Х/ф "Сірано".
15:10 Х/ф "Арсен Люпен".
17:20 Х/ф "Соломон Кейн".
19:05 Х/ф "Патруль часу".
20:45 Х/ф "Втеча".
22:45 Х/ф "К-19".
1:00 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
6:20 Т/с "Прокурори", 5 с.
7:00 Т/с "Прокурори", 6 с.
7:45 Т/с "Прокурори", 7 с.
8:30 Т/с "Прокурори", 8 с.
9:10 Т/с "Прокурори", 9 с.
9:55 Т/с "Прокурори", 10 с.
10:40 Т/с "Секунда до...", 5 с.
11:30 Т/с "Секунда до...", 6 с.
12:20 Т/с "Секунда до...", 7 с.
13:10 Т/с "Секунда до...", 8 с.
14:00 Т/с "Право на захист", 7 с.
14:45 Т/с "Право на захист", 8 с.
15:30 Т/с "Право на захист", 9 с.
16:15 Т/с "Право на захист", 10 с.
17:00 Т/с "Право на захист", 11 с.
17:45 Т/с "Право на захист", 12 с.
18:30 Т/с "Майор та магія", 5 с.
19:20 Т/с "Майор та магія", 6 с.
20:05 Т/с "Майор та магія", 7 с.
20:50 Т/с "Майор та магія", 8 с.
21:35 Т/с "Майор та магія", 9 с.
22:20 Т/с "Майор та магія", 10 с.
23:10 Х/ф "Дід".
0:45 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
1:30 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
2:15 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
3:00 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
3:45 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
4:30 Т/с "Патруль Самооборона", 21 с.
Star Family
5:40 Х/ф "Фото моєї дівчини".
7:15 Х/ф "Маша і море".
8:50 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
11:55 Т/с "Північний вітер", 5-8 с.
15:00 Х/ф "Фото моєї дівчини".
16:35 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
18:10 Х/ф "Ніколи не забуду тебе".
19:45 Х/ф "Інше обличчя".
21:20 Х/ф "Маша і море".
22:55 Т/с "Сестри по крові", 57-61 с.
3:00 Т/с "Сестри по крові", 62-66 с.