Телепрограма на сьогодні, 26 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
8:15 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
9:20 Х/ф "Звинувачується весілля".
10:40 Х/ф "Ас".
12:20 Х/ф "Закусочна на колесах".
14:10 Х/ф "Дрібниці життя".
15:25 Х/ф "Казка про гроші".
17:15 Х/ф "Принцеса на бобах".
19:10 Х/ф "Мамай".
20:35 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
22:05 Х/ф "Зрадник".
23:40 Х/ф "Іній".
1:40 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Червоний".
12:05 Х/ф "Робін Гуд".
14:25 Х/ф "Суперзять".
16:10 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:55 Х/ф "Шалене серце".
19:45 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
21:25 Х/ф "Річард говорить Прощавай".
23:00 Х/ф "Вчитель на заміну".
0:40 Х/ф "Позивний Бандерас".
2:30 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:00 Х/ф "Вціліла".
13:40 Х/ф "Марсіянин".
16:05 Х/ф "Ескобар".
17:55 Х/ф "Хаос".
19:45 Х/ф "Баррі Сіл: Король контрабанди".
21:40 Х/ф "Імаджинаріум".
23:10 Х/ф "Клуб анонімних кілерів".
0:45 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:30 "КіноFun".
10:10 Х/ф "Червоний".
12:05 Х/ф "Робін Гуд".
14:25 Х/ф "Суперзять".
16:10 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:55 Х/ф "Шалене серце".
19:45 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
21:25 Х/ф "Річард говорить Прощавай".
23:00 Х/ф "Вчитель на заміну".
0:40 Х/ф "Позивний Бандерас".
2:30 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
8:20 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
9:45 Х/ф "Назар Стодоля".
11:10 Х/ф "Два гусари", 1 с.
12:20 Х/ф "Два гусари", 2 с.
13:30 Х/ф "Саванна".
15:20 Х/ф "Чорне золото".
17:35 Х/ф "Згадуючи 1942".
20:05 Х/ф "Проблемна дитина".
21:30 Х/ф "Проблемна дитина 2".
23:05 Х/ф "Білий лебідь".
1:00 Нічне промо.
BOLT
6:20 Т/с "Володимирська, 15", 11 с.
7:05 Т/с "Володимирська, 15", 12 с.
7:55 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
8:45 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
9:35 Т/с "Кримінолог", 9 с.
10:15 Т/с "Кримінолог", 10 с.
11:00 Т/с "Прокурори", 9 с.
11:40 Т/с "Прокурори", 10 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 9 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 10 с.
14:05 Т/с "Прокурори", 11 с.
14:50 Т/с "Прокурори", 12 с.
15:35 Т/с "Майор та магія", 11 с.
16:20 Т/с "Майор та магія", 12 с.
17:10 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
17:55 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
18:45 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
19:30 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
20:20 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
23:20 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 1 с.
0:10 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 2 с.
0:55 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
1:40 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
2:25 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
3:15 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
4:00 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
4:45 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
Star Family
7:05 Х/ф "Ніколи не забуду тебе".
8:40 Т/с "Північний вітер", 7 і 8 с.
10:15 Х/ф "Реквієм для свідка", 1 і 2 с.
12:00 Х/ф "Посміхнися, коли плачуть зірки".
13:35 Т/с "Сестри по крові", 65-68 с.
16:50 Х/ф "Фото моєї дівчини".
18:25 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
21:50 Х/ф "День залежності".
23:10 Х/ф "Інше обличчя".
0:45 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
4:10 Х/ф "Ніколи не забуду тебе".