Телепрограма на завтра, 30 липня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
8:35 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
10:10 Х/ф "Заручниця".
11:45 Х/ф "Зорро".
13:45 Х/ф "Карпатське золото".
15:25 Х/ф "Тигри" на льоду".
16:50 Х/ф "Закусочна на колесах".
18:40 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
19:55 Х/ф "Істальгія".
21:40 Х/ф "Оксамитові ручки".
23:25 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
1:00 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:20 "КіноFun".
10:00 Х/ф "Незламна".
12:05 Х/ф "Принц Персії: Піски часу".
14:05 Х/ф "Борг проти Макінроя".
15:55 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:30 Х/ф "Руйнування".
19:15 Х/ф "Червоний".
21:10 Х/ф "Зелена книга".
23:20 Х/ф "Війна струмів".
1:05 Х/ф "Свята Джуді".
2:45 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Дежа Вю".
15:10 Х/ф "Області темряви".
17:00 Х/ф "Гра в імітацію".
18:55 Х/ф "Код "Червоний".
20:40 Х/ф "Ескобар".
22:30 Х/ф "Спадок Борна".
0:40 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:20 "КіноFun".
10:00 Х/ф "Незламна".
12:05 Х/ф "Принц Персії: Піски часу".
14:05 Х/ф "Борг проти Макінроя".
15:55 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:30 Х/ф "Руйнування".
19:15 Х/ф "Червоний".
21:10 Х/ф "Зелена книга".
23:20 Х/ф "Війна струмів".
1:05 Х/ф "Свята Джуді".
2:45 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
8:20 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
9:30 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
10:50 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
12:15 Х/ф "Меланхолійний вальс".
13:20 Х/ф "Сабріна".
15:30 Х/ф "Батьки".
17:35 Х/ф "Гамлет".
19:50 Х/ф "Зелена миля".
23:00 Х/ф "Стриптизерки".
1:10 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
6:30 Т/с "Володимирська, 15", 19 с.
7:15 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
8:05 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
8:50 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
9:40 Х/ф "Тривожна відпустка адвоката Лариної".
11:10 Т/с "Прокурори", 17 с.
11:55 Т/с "Прокурори", 18 с.
12:40 Т/с "Майор та магія", 18 с.
13:25 Т/с "Майор та магія", 19 с.
14:15 Т/с "Прокурори", 19 с.
14:55 Т/с "Прокурори", 20 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 20 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 21 с.
17:10 Т/с "Патруль Самооборона", 9 с.
17:55 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
18:40 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
19:35 Т/с "Подвійне життя", 10 с.
20:30 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
23:25 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 9 с.
0:15 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 10 с.
1:05 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 11 с.
1:45 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 12 с.
2:35 Т/с "Код Костянтина", 19 с.
3:20 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
4:05 Т/с "Код Костянтина", 21 с.
4:55 Т/с "Код Костянтина", 22 с.
Star Family
5:20 Т/с "Сестри по крові", 72-74 с.
7:40 Х/ф "День залежності".
9:00 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 3 і 4 с.
10:35 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1 і 2 с.
12:10 Х/ф "Дивне Різдво".
13:45 Т/с "Сестри по крові", 73-76 с.
17:00 Х/ф "Лабіринти любові".
18:25 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1-4 с.
21:30 Х/ф "Вчитель музики".
23:00 Х/ф "Переможець".
0:35 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1-4 с.
3:35 Х/ф "День залежності".
4:55 Т/с "Сестри по крові", 75 і 76 с.