Телепрограма на сьогодні, 16 червня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cine+ Mix
7:00 Х/ф "Людина з Ріо".
9:00 Х/ф "Оксамитові ручки".
10:45 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
12:05 Х/ф "Чай з бергамотом".
13:30 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
15:00 Х/ф "Гніздо горлиці".
16:45 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
18:30 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
20:00 Х/ф "Савраска".
21:10 Х/ф "Зрадник".
22:45 Х/ф "Серед тисячі доріг".
0:10 Д/ф "Українська символіка. Герб".
1:05 Нічне промо.
Cine+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:40 "КіноFun".
10:20 Х/ф "Додому".
12:00 Х/ф "Таксі 3".
13:30 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
15:10 Х/ф "Свята Джуді".
17:00 Х/ф "Особливо небезпечна".
18:45 Х/ф "Шалений патруль".
20:30 Х/ф "Шалений патруль 2".
22:15 Х/ф "Особливі".
0:10 Х/ф "Зустріч однокласників".
1:40 Нічне промо.
Cine+ Hit HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Боєць".
14:10 Х/ф "Іноземець".
16:05 Х/ф "Код "Червоний".
17:50 Х/ф "Вціліла".
19:30 Х/ф "За кров до перемоги".
21:30 Х/ф "Клуб молодих мільярдерів".
23:20 Х/ф "Мумія".
1:10 Нічне промо.
CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
9:40 "КіноFun".
10:20 Х/ф "Додому".
12:00 Х/ф "Таксі 3".
13:30 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
15:10 Х/ф "Свята Джуді".
17:00 Х/ф "Особливо небезпечна".
18:45 Х/ф "Шалений патруль".
20:30 Х/ф "Шалений патруль 2".
22:15 Х/ф "Особливі".
0:10 Х/ф "Зустріч однокласників".
1:40 Нічне промо.
Cine+ Legend
7:00 Х/ф "Меланхолійний вальс".
8:05 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
9:25 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
10:35 Х/ф "Два гусари", 1 с.
11:45 Х/ф "Два гусари", 2 с.
12:55 Х/ф "Сабріна".
15:05 Х/ф "Принцеса де Монпансьє".
17:25 Х/ф "Чорне золото".
19:40 Х/ф "Назад у майбутнє".
21:40 Х/ф "Назад у майбутнє 2".
23:30 Х/ф "Назад у майбутнє 3".
1:25 Нічне промо.
BOLT
5:10 Т/с "Прокурори", 16 с.
5:55 Т/с "Код Костянтина", 35 с.
6:40 Т/с "Код Костянтина", 36 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
9:05 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
9:50 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
10:40 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
11:30 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
12:20 Т/с "Секунда до...", 5 с.
13:10 Т/с "Секунда до...", 6 с.
14:05 Т/с "Майор та магія", 16 с.
14:50 Т/с "Майор та магія", 17 с.
15:35 Т/с "Майор та магія", 18 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 19 с.
17:10 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
20:35 Х/ф "Перевертень у погонах".
22:00 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
22:50 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
23:40 Т/с "Син батька народів", 5 с.
0:30 Т/с "Син батька народів", 6 с.
1:25 Т/с "Чужі крила", 3 с.
2:10 Т/с "Чужі крила", 4 с.
2:55 Т/с "Прокурори", 15 с.
3:40 Т/с "Прокурори", 16 с.
4:25 Т/с "Прокурори", 17 с.
Star Family
5:05 Т/с "Сестри по крові", 9 і 10 с.
6:45 Х/ф "Професор у законі".
8:40 Х/ф "Політ метелика", 3 і 4 с.
10:15 Т/с "Закохані жінки", 1 і 2 с.
12:05 Х/ф "Торкнутися неба".
13:40 Т/с "Сестри по крові", 9-12 с.
17:00 Х/ф "Сонцестояння".
18:50 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
22:25 Х/ф "Погана сусідка".
0:00 Х/ф "Попелюшка.ru".
1:45 Т/с "Секунда до...", 3-6 с.