Телепрограма на сьогодні, 31 липня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
20:25 М/с "Бакуган".
20:35 М/с "Бакуган".
20:55 М/с "Юные Титаны, вперед!".
21:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
21:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
21:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
21:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
22:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
22:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
22:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
22:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:05 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1+1
20:15 "Вечірній квартал", 18 сезон, 6 еп.
21:55 "Жіночий квартал", 2 сезон, 2 еп.
23:20 Прем'єра. "Світське життя з Катериною Осадчою".
СТБ
19:50 "Супербабуся", 8 еп.
21:00 "МастерШеф. Celebrity", 9 еп.
ICTV
19:10 Х/ф "Пограбування по-італійськи".
21:35 Х/ф "Афера Томаса Крауна".
Новий канал
18:45 Х/ф "Ми - Міллери".
21:00 Х/ф "Змішані".
2+2
19:00 Х/ф "Громобій".
21:10 Х/ф "Іноземець".
23:20 Х/ф "Спадок".
ТЕТ
18:35 Х/ф "Хочу бути тобою".
21:10 Х/ф "Австралія".
НТН
19:30 Х/ф "Арсен Люпен".
22:00 Х/ф "У бігах".
Інтер
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Д'Артаньян і три мушкетери", 2 і 3 с.
22:20 Х/ф "Сорочинський ярмарок".
UA: ПЕРШИЙ
18:20 Літня Олімпіада 2020.
21:00 Новини.
21:30 Доба Олімпійських ігор.
21:50 Літня Олімпіада 2020.
Піксель TV
20:10 М/с "Фіксики".
21:10 М/ф "Рятівники".
22:50 М/с "Буба".
К2
19:10 Шість соток.
22:30 Знаменитості.
Nickеlodeon
20:20 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 13 с. "Грозные игры - часть 2".
20:40 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 14 с. "Лекарство от разбитого сердца".
21:05 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 20 с. "Победить сон".
21:30 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 21 с. "Домашний арест".
21:55 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 14 с. "Дела семейные".
22:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 15 с. "Кватро-спор".
22:40 Т/с "Хантер Стрит", 3 сезон, 15 с. "Ивел Нарикоа".
23:05 Т/с "Хантер Стрит", 3 сезон, 16 с. "Брат и сестра".
Fox Life
20:10 Т/с "Говорящая с призраками", 4 сезон, 3 с. "Призрак из машины".
21:00 Т/с "Резидент", 4 сезон, 11 с. "После бури".
21:50 Т/с "Чикаго в огне", 9 сезон, 14 с. "Что дальше?".
22:50 Х/ф "Стать счастливым".
МАЛЯТКО ТV
20:20 М/с "Скеля Іпаток".
20:30 М/с "Біллі і Бадді".
20:40 М/с "Зоосвіт".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:15 М/с "Чарівна карусель".
21:30 М/с "Тіб і Тамтам".
21:45 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Фліппер і Лопака".
22:30 М/с "Зіп-Зіп".
23:00 М/с "Енн із Зелених Дахів".
Прямий
20:00 "П'ята колонка" з Христиною Чернегою.
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:30 "П'ята колонка" з Христиною Чернегою.
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу" з Андрієм Полтавою.
ATR
20:00 Prime.
20:55 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
22:30 Історія кримських татар.
23:00 Нічний ефір.
ТРК Київ
20:00 Х/ф "Замочити бабцю".
22:00 Київ проfile.
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Д/с "Мегаполіси", 11-13 с.
Star Family
19:25 Х/ф "Лабіринти любові".
20:50 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1-4 с.